Akademia Makijażu i Urody - Metamorfoza

Makijaż dzienny


Makijaż dzienny jest makijażem naturalnym określanym jako "nude”. Powinien sprawiać wrażenie niewidocznego na naszej skórze. Głównym zadaniem makijażu jest wydobycie z kobiety naturalnego piękna. Umiejętnie wykonany makijaż podkreśli i uwypukli atuty urody. Perfekcyjny makijaż w Elblągu wykonują specjalistki z Akademii Makijażu i Urody Metamorfoza.

Zasady wykonywania makijażu dziennego

W makijażu dziennym stawiamy na retusz niedoskonałości naszej skóry. Chodzi o to, by dzięki niemu skóra wyglądała na:
  • gładką,
  • promienną,
  • zadbaną.
Makijaż dzienny powinien sprawić, że twarz będzie wyglądała na wypoczętą, zrelaksowaną, radosną. W przeciwieństwie do make-up?u wieczorowego, zaleca się aplikację pastelowych barw cieni. Makijaż dzienny z racji swojej subtelności doskonale nadaje się jako make up nie tylko na co dzień, ale także do pracy i szkoły. Stosując mocniejszą kolorystykę ust, możemy nadać mu nieco drapieżności. Należy pamiętać jednak o tym, że wybór kosmetyków zależy od indywidualnych uwarunkowań kobiety. Warto skorzystać w tym zakresie z porady i wskazówek specjalistów. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoim makijażem zajęły się osoby doświadczone, skorzystaj z naszych usług.

Przede wszystkim należy wybrać taki odcień podkładu, który będzie perfekcyjnie współgrał z kolorem skóry. Kosmetyk najlepiej nakładać pędzelkiem lub gąbeczką. Warto zaopatrzyć się również w korektor, przy pomocy którego można zamaskować niedoskonałości cery, chodzi przede wszystkim o wypryski czy cienie pod oczami. Z pewnością przydatny okaże się puder oraz bronzer czy róż. Wypada poświęcić chwilę uwagi brwiom, a następnie przejść do podkreślenia powiek cieniami.

stat4u