Akademia Makijażu i Urody - Metamorfoza

Makijaż okolicznościowy


Makijaż okolicznościowy jest rodzajem makijażu, w którym zdecydowanie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter imprezy, strój w jakim klientka będzie się prezentować oraz fryzura bowiem wszystko musi stanowić jedną całość. W makijażu okolicznościowym, w tym w makijażu ślubnym, specjalizuje się Akademia Makijażu i Urody „Metamorfoza” działająca w Elblągu. Salon zapewnia:

  • • indywidualne podejście do oczekiwań klientki,
  • • profesjonalizm i fachowość,
  • • kompleksowe spojrzenie na oczekiwania i wymagania kobiet.

Co warto wiedzieć o makijażu okolicznościowym?


Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. Ważne jest również to, by makijaż wpisywał się w charakter i usposobienie kobiety.

W zależności od okazji możemy dokleić kępki rzęs, które optycznie powiększą oko a nasz wzrok stanie się bardziej zalotny i uwodzicielski.

Perfekcyjne podkreślone oczy, usta, rysy twarzy, stworzą doskonały makijaż, który jest wykonywany na specjalne okazje a nazywamy go makijażem okolicznościowym. Makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu wieczorowego i fotograficznego. Charakteryzuje go przede wszystkim trwałość bowiem zależy nam aby makijaż utrzymywał się w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Makijaż ślubny powinien podkreślić naturalne walory urody przyszłej Pani młodej jak i perfekcyjnie ukryć wszelkie niedoskonałości cery. Panna młoda w tak ważnym dla niej dniu powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Makijaż ślubny w Elblągu? Tylko w Salonie „Metamorfoza”!

stat4u