Akademia Makijażu i Urody - Metamorfoza

Wspólne zakupy z osobistą stylistką


Zakupy ze stylistą tyko dla celebrytów?

Zapewniam cię, że nie!
Każdy z nas chce wyglądać pięknie a co najważniejsze dokonywać przemyślanych zakupów. Ile razy wracasz z centrum handlowego i mówisz nic nie kupiłam/kupiłem albo znowu mam pełną szafę i nie mam co na siebie włożyć? Ubrania powinny być dopasowane do figury. Ważne jest to, by strój podkreślał atuty wyglądu, a także maskował jego ewentualne mankamenty. Wypada podkreślić, że specjalista, który doradza wybór stylizacji, powinien wsłuchiwać się w oczekiwania i wymagania klientki. Jeżeli interesują Cię profesjonalne usługi stylisty w Elblągu, propozycja Akademii Makijażu i Urody ?Metamorfoza? spełni Twoje oczekiwania.

Stylizacja jest wciąż usługą, do której wielu Polaków podchodzi z dystansem.

Chciałabym to zmienić, ponieważ zależy mi na tym aby Twoje zakupy były przemyślane a twoje pieniądze odpowiednio wydane. Nie zależy mi na tym aby ciebie przebrać.

W tym celu zawsze proponuję spotkanie przy kawie aby odkryć twoje preferencje, poznać twój gust, styl i twoje oczekiwania. Jest to bardzo ważne aby poznać Ciebie jak najlepiej i pomóc Tobie skomponować twoją nową garderobę.

Zakupy pod okiem specjalisty uchronią Ciebie przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które zamiast zdobić będą Cię szpecić.

Nauczę Ciebie jak w sposób mądry i rozsądny komponować Twoją garderobę. Dopełnieniem do prezentowanej usługi może być ,,Przegląd Szafy” bowiem wiedząc jakie rzeczy posiadasz w swoim domu efekt wspólnych zakupów będzie jeszcze bardziej efektywny. Jeśli wybierzesz tylko usługę wspólnych zakupów nie martw się poradzimy sobie – pomoże nam w tym nasza wspólna rozmowa.

Zakupy ze stylistką (Personel Shopper) trwają zwykle od 2-4h.

Usługa wygląda następująco:

1. spotkanie w centrum handlowym
2. wspólna rozmowa przy kawie – poznanie klienta - jego preferencji bądź okazji, na którą będziemy wspólnie szukali nowej stylizacji (randka, spotkanie służbowe, gala, urodziny, bal)
3. wspólne zakupy – przedstawienie klientowi kilka propozycji nowych stylizacji
4. ważne – to Klient decyduje i ostatecznie podejmuje decyzję co do zakupu zaproponowanych stylizacji
5. podsumowanie wspólnych zakupów

stat4u