Akademia Makijażu i Urody - Metamorfoza

Metamorfoza


czyli odmieniona JA, odmieniony TY

Czego oczekują współczesne kobiety i współcześni mężczyźni? Interesują Cię usługi profesjonalnej wizażystki w Elblągu? Chcesz wziąć udział w kursie wizażu? Rozglądasz się za szkołą wizażu? Zależy Ci na specjalistach, którzy zajmują się wizażem i stylizacją?

Odpowiednia fryzura, zadbanie dłonie to już za mało…. Zmiana wizerunku, To jest to czego oczekuje klient, zmiana którą zauważą bliscy jak również koledzy i szefowie w pracy.

Akademia Makijażu i Urody Metamorfoza proponuje usługę METAMORFOZY ? proponując Tobie doradztwo i satysfakcję z efektu końcowego. Pełna propozycja usługi Metamorfoza składa się z kilku kroków jednak Pamiętaj to Ty decydujesz jaki wariant Metamorfozy wybierasz.! Wizażystka oczywiście podpowie Ci, jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie w Twoim przypadku. Można zdecydować się też na kurs wizażu lub szkołę wizażu. W ?Metamorfozie? możesz liczyć na kompleksową obsługę, jeśli interesują Cię wizażystki z Elbląga czy profesjonalny wizaż i stylizacja w tym mieście. Pełna metamorfoza w kilku krokach?

 1. spotkanie przy kawie i określenie, który wariant metamorfozy jest dla Ciebie odpowiedni

 2. poznanie klienta i jego preferencji

 3. określenie planu metamorfozy ? harmonogram usług (z uwzględnieniem wizażu i stylizacji)

 4. spa dla twojego ciała – oferujemy gamę masaży, które wyszczuplą i ujędrnią Twoje ciało

 5. stylizacja paznokci

 6. stylizacja rzęs

 7. analiza sylwetki i dobór odpowiednich krojów ubrań

 8. analiza kolorystyczna

 9. przegląd szafy

 10. wspólne zakupy z osobistą stylistką

 11. indywidualna lekcja makijażu i przegląd twojej kosmetyczki

 12. doradztwo w zakresie fryzury

 13. profesjonalna sesja fotograficzna – uwieńczenie twojej metamorfozy


Co warto wiedzieć o ofercie?

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana. Propozycja wpisze się w oczekiwania każdej z pań, którą interesuje profesjonalna wizażystka w Elblągu i kurs wizażu na terenie tego miasta. Pamiętaj, że każda usługa jest opisana na stronie internetowej dzięki temu będziesz wiedział/wiedziała jak wygląda proces twórczy metamorfozy. Zaufaj nam i zaplanuj swoją Metamorfozę z Akademią Makijażu. Niewątpliwym naszym atutem jest to, że wszystkie nasze usługi możesz wykonać w jednym miejscu – nasz zespół jest gotowy i czeka właśnie na Ciebie.
Chcesz wziąć udział w kursie wizażu? Chcesz poddać się ciekawym zabiegom?

Zapraszamy Panie i Panów - już dziś umów się na swoją własną METAMORFOZĘ!

stat4u